Co tworzę

Jak już wiecie, fascynacja robieniem rękodzieła zaczęła się jakiś czas temu. Od tamtego momentu, moja pasja przeszła pełną metamorfozę - od kilku nieudanych rzeczy "bo mnie się nudzi", poprzez "a ładnie wychodzi, zrobię coś dla mamy", aż do "założę firmę". I jesteście właśnie dziś, właśnie tutaj!

                                   

Wszystkie moje produkty wykonuję sama, staram się dobierać takie materiały, aby ich jakość była jak najlepsza. A kolorystyka różnorodna i jak najbardziej odpowiadająca aktualnym trendom. Przedmioty, które wykonuję również staram się modyfikować jeśli istnieje taka potrzeba. Wzory wybieram takie, które sami chętnie wyszukujecie. 

Inspiracją dla mnie jest życie codzienne jak i świat ten znany nam z czasopism. Czemu nie!?

Zapraszam do obejrzenia zdjęć tego co tworzę:) Znajdziecie tutaj: ozdoby, pokrowce na kindle, akcesoria do włosów, ale również inne rzeczy, czasami trudne do kategoryzacji ;)

Dzięki za odwiedzenie STRONY:)

Będę zachwycona mogąc stworzyć coś według Twoich szczególnych upodobań (takich jak przypinki czy gumki do włosów, a także pokrowce czy torby z filcu). Staram się tworzyć produkty najwyższej jakości z bogatej palety kolorów, styli z uwzględnieniem unikalnych wzorów i interesujących elementów.  Czekam niecierpliwie na Wasze zamówienia.
(z filcu czy wstążki).

Skontaktuj się ze mną:
goodsbydi@gmail..com