O mnie


Cześć,

Fajnie, że wpadłeś/aś tutaj:) Miło mi Cię gościć, nie znamy się jeszcze i warto to nadrobić.

Zapewne pojawiłeś/aś się nieprzypadkowo. Zapewne zainteresowany/a jesteś rękodziełem. Ale zanim przejdę do tych konkretnych informacji związanych ze mną i z moimi pracami może chcesz o mnie czegoś się dowiedzieć.

Skończyłam Politechnikę Łódzką (tak, jestem z Łodzi, chociaż moje życie tak się toczy, że rzuca mnie po świecie;)) na kierunku Biotechnologia, po pewnych zawirowaniach w moim życiu, po paru przygodach wylądowałam w Luksemburgu, gdzie skończyłam dodatkowo Systems biology. Jak widzisz ścisły umysł;) Ale niestety nie było mi dane pracować w zawodzie. Może dobrze, może nie, ważne, że aktualnie jestem szczęśliwa, a to chyba najważniejsze.

I jak tak sobie siedziałam w Luksemburgu dodatkowo w "dwupaku" zaczęłam poszukiwać hobby. I tak zaczęłam tworzyć karuzelę do łóżeczka dla bardzo wyczekiwanej dziewczynki (a która aktualnie gdzieś tu wokół mnie biega;)). Wtedy wyszło na światło dzienne, że lubię prace manualne. 

Co więcej, zaczęłam tworzyć różne rzeczy z filcu, głównie dla znajomych, następnie zaczęłam poszukiwać kolejnych DIY. Trafiłam na metodę kanzashi. I tak popłynełam w tych rękodziełach;) Po dłuższej chwili wróciłam do Polski.

Ktoś kto mnie zna na bank będzie zaskoczony jak ja, zodiakalny lew, niecierpliwa od zawsze, chcąca tu i teraz, mogę tak spokojnie tworzyć rękodzieło?! A no właśnie w tym cały szkopuł, taka żywa ja i jak to się mawia "w gorącej wodzie kąpana" przy pracach manualnych się relaksuję i najzwyczajniej w świecie uspokajam. A jak wiemy w życiu mamy ważny jest spokój, bo tylko spokój nas uratuje ;)

Ważne, abyście wiedzieli czego można się spodziewać :) Zdecydowanie jestem fanką wszelkich handmade, w tym przypinek, gumek do włosów, wszelkich pokrowców, do okularów, laptopów czy kindle, a nawet toreb. Jako, że mam doświadczenie w opiece nad dziećmi i sama jestem mamą, duża część produktów jest dla najmłodszych, ale dla dorosłego też się znajdzie coś fajnego :) Oczywiście sama z tych rzeczy handmade korzystam, dlatego cieszę się, że mogę się nimi podzielić z Tobą, jeśli zechcesz coś zamówić.

Handmade zaczyna być coraz bardziej popularny, dlatego zachęcam do zapoznania się z moją ofertą w sklepie Etsy.

Osobiście cenię sobie profesjonalizm i tak staram się działać - profesjonalnie. Wiem doskonale, że często bywa problem z rozmiarami takich "ubranek" na kindle czy laptopy, czasami wymyślimy sobie jakiś kolor torebki i chcemy go już, natychmiast ,a tu nie ma, zatem u mnie możecie zamówić dowolny rozmiar, wzór czy kolor. Cenię kontakt z klientem, więc o ile to tylko możliwe odpowiadam na wiadomości osobiście i wykonuję wszystko według szczególnych upodobań klienta.

Czyli jeśli produkty moje Cię zachęcają i masz już upatrzony wzór albo samemu wymyśliłeś/aś co chcesz to:

Piszesz do mnie i dokładnie przedstawiasz jaki wzór chcesz, kolorystykę i rozmiary,
Ja staram się sprostać zadaniu ;) robię próbny case i wysyłam Ci zdjęcie,
Akceptujesz lub dopowiadasz jakie zmiany wprowadzić,
Jeśli działamy z poprawkami, wprowadzam je i następnie ponownie wysyłam zdjęcie do akceptacji,
Akceptujesz i ja kończę produkt, następnie wystawiam go na Etsy/Allegro,
Kupujesz przez sklep internetowy, a ja wysyłam Ci zamówienie,
Na koniec coś co dla mnie jest osobiście bardzo ważne: ocena mojej pracy czyli czekam na informację od Ciebie.
I tyle:) Zainteresowany/a?! Zapraszam do zakładki Gdzie mnie znajdziesz:)

Di.

 

Dzięki za odwiedzenie STRONY:)

Będę zachwycona mogąc stworzyć coś według Twoich szczególnych upodobań (takich jak przypinki czy gumki do włosów, a także pokrowce czy torby z filcu). Staram się tworzyć produkty najwyższej jakości z bogatej palety kolorów, styli z uwzględnieniem unikalnych wzorów i interesujących elementów.  Czekam niecierpliwie na Wasze zamówienia.
(z filcu czy wstążki).

Skontaktuj się ze mną:
goodsbydi@gmail..com